Komunikační semináře
Vyberte si téma, které je právě teď vaše 

Na této stránce najdete u každého semináře krátká videa se stručným obsahem. Také uslyšíte můj hlas a to je důležitá složka komunikace a součást osobnosti. Stejně jako vy teď mě, budu já na seminářích poznávat i vás. 

Semináře  i individuální konzultace můžete objednávat na telefonním čísle 602 502 520          ve všední dny mezi 8-15 hodinou nebo mejlem na      skopalova@generacevysocina.cz  

Vždy, když jsem vyřešila nějaký problém nebo složitou situaci, byla jsem šťastná, že "teď už to bude to ono". Jenže to by se život musel zastavit. Přišly nové situace, nová setkání, byla třeba nová řešení. Života během jsem zjistila, že je jen jedna možnost - být připraven, že se vždy něco stane, být klidný, protože řešení vždy přijde, těšit se z přítomného okamžiku, protože to je to jediné, co opravdu máme. Minulost je vzpomínka, budoucnost přání. Hmatatelná je jen přítomnost.

To, co právě čtete, jsou slova. Vyvolávají ve vás nějaké pocity - i nic je pocit J Slova jsou to, co nás spojuje i odděluje. Ale stejně tak významné jsou naše pohyby, výraz obličeje nebo mlčení. Tím vším komunikujeme. To vše si můžete vyzkoušet, ověřit a nebo se naučit na mých seminářích. Nebudu vám vnucovat žádný systém, nebudu vám říkat, že je něco špatně a něco dobře, pomůžu vám vybudovat si vlastní cestu.

Nic, co v sobě najdete, nezmizí. Nebudu vás učit něco zakrývat či potlačovat. Ale naučím vás s tím pracovat, přijmout vše, co v sobě máte, jako vaše součásti. Je to jako s bytem, kde bydlíte. Jsou v něm věci, které potřebujete, které chcete, které musíte mít, i když je nechcete nebo se vám nelíbí. Musíte utírat prach, mýt nádobí, vynášet odpadky, občas byt přestavíte, něco vyhodíte a něco nového koupíte. Ale pořád je to váš byt, ve kterém jste se naučili žít.